(29.32 лв.) (70.39 лв.)Price range: 14.99€ (29.32 лв.) through 35.99€ (70.39 лв.)
! Всеки артикул е на различна цена. При избор на желания размер от падащото меню „Размери“, съответната цена се показва !
Официални еднакви дрехи за цялото семейство в синьо и бяло.
Моделът се предлага във вариант официални рокли за майка и дъщеря, както и във вариант за баща и син – ризи с къс ръкав. Можеш да комбинираш в комплект Мама, Татко и Аз. А разнообразието от размери позволява да съчетаеш в комплект Мама, Татко и Бебе.
Перфектният избор за Кръщене, сватба, рожден ден и всеки важен семеен повод.
Защо да изберете този модел?
Изключително стилен и елегантен комплект.Дамската и детската рокля са съчетание на два любими цвята – синьо и бяло, а тюлът в долната част придава още повече нежност на модела.За завършен вид сме добавили и семпъл, нежен детайл в горната част – цвете от тюл 🙂
За мъжката част от семейството сме избегнали излишния кич и сме заложили на класиката – бяла риза.НО! Отново в наш стил сме добавили дискретен детайл в синьо, който се съчетава перфектно с дамските модели 🙂
Материята е поплин – стандартна ризарска материя със състав 50% памук, 50% полиестер, идеален за топлите дни.Роклите сме присвили в талията с ластик, който позволява голяяяяяма разтегателност.Роклята се закопчава дискретно със скрит цип в задната част, започващ от тила.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Отзиви
Все още няма отзиви.